Fjalë: preshi

Fjalë të ngjashme: preshi

presh dhe vetite e tij, presh dhe shendeti, preshi ne mjeksi, preshi dhe, preshi vlerat ushqyese, preshi shan, presh meaning, preshi vlerat, preshi si gatuhet, preshi wikipedia

Përkthime: preshi

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
leek, Leeks
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
puerro, Puerros, Los puerros, Leeks, de puerros
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
porree, lauch, Lauch, Porree, Leeks, Lauchstangen
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
pore, poireau, poireaux, les poireaux, des poireaux, Leeks
Fjalor:
italisht
Përkthime:
porro, Porri, i porri, Leeks, Porri in
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
Alho-poró, Os alhos franceses, Leeks
Fjalor:
holandisht
Përkthime:
prei, preien, Leeks, de prei, look dat wordt gegaard
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
порей, Лук-порей, Leeks
Fjalor:
norvegjisht
Përkthime:
purre, leeks, purrer, purren, på Leeks
Fjalor:
suedisht
Përkthime:
purjolök, Purjolök, Leeks, purjolöken, purjolök som, purjolökar
Fjalor:
finlandisht
Përkthime:
Purjo, purjosipuli, purjosipulit, leeks, purjot
Fjalor:
danisht
Përkthime:
porre, Porrer, porrerne, Leeks
Fjalor:
çekisht
Përkthime:
pór, Pór, pórek, póru, pórkem, Leeks
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
por, pory, Leeks, porów, Leek
Fjalor:
hungarisht
Përkthime:
póréhagyma, Leeks, póréhagymát, A póréhagyma, A póréhagyma a
Fjalor:
turqisht
Përkthime:
pırasa, Leeks, pırasalar, PIRASA
Fjalor:
greqisht
Përkthime:
πράσο, Πράσα, Τα πράσα, Πράσο, πράσα που, πράσα που κατατάσσονται
Fjalor:
ukrainisht
Përkthime:
п'явки, лук-, цибуля
Fjalor:
bullgarisht
Përkthime:
праз, Празът, Праз
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
лук-, лук
Fjalor:
estonisht
Përkthime:
sibulapealsed, porrulauk, Porrulauk, porrulaugu, porrulaugu varte, laugud
Fjalor:
kroatisht
Përkthime:
poriluk, porilukom, poriluka, prÓase, špinat
Fjalor:
islandeze
Përkthime:
blaðlaukur, leeks
Fjalor:
lituanisht
Përkthime:
Porai, Daržiniai porai, porus, leeks
Fjalor:
letonisht
Përkthime:
puravs, puravi, puravus, puraviem
Fjalor:
maqedonisht
Përkthime:
праз, празот, со праз, праза
Fjalor:
rumanisht
Përkthime:
praz, Praz, prazul, prazului, prazului care
Fjalor:
sllovenisht
Përkthime:
por, pora
Fjalor:
sllovakisht
Përkthime:
pór, póru, pórov
Fjalë të rastësishme