Mjalti në anglisht

Përkthim: mjalti, Fjalor: shqip » anglisht

honey
mjalti në anglisht

Përkthime shtesë

honey, honeymoon, of honey, the honey

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

mjalti fjalor gjuhësor anglisht, mjalti per femijet, mjalti me kanelle efektet, mjalti me arra, mjalti dhe efektet e tij, mjalti i bletes, mjalti në anglisht

Përkthime

mizë në anglisht - fly, the fly, a fly
mjaft në anglisht - enough, pretty, rather, fairly, well, plenty
mjaltë në anglisht - honey, of honey, the honey
mjegull në anglisht - fog, mist, vapor, smog, the fog, haze
përpunoj në anglisht - recondition, process, rehash, refine, mill, elaborate, treat

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Mjalti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: honey, honey, honeymoon, of honey, the honey