Pra në anglisht

Përkthim: pra, Fjalor: shqip » anglisht

therefore, so
pra në anglisht

Përkthime shtesë: pra

thus, so, well, therefore, then

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: pra

so
 • kështu
 • kështu që
 • aq
 • kaq
 • ashtu
 • pra

thus
 • kështu
 • në këtë mënyrë
 • pra
 • si rrjedhim
 • kaq

hereupon
 • menjëherë pas kësaj
 • prandaj
 • pra
 • dhe kështu

Fjalë të ngjashme: pra

pra fjalor gjuhësor anglisht, pra imaging, pra wedding, pra punjab, pra delle torri, pra tools, pra në anglisht

Përkthime

fëmijë në anglisht - children, child, kid, baby
potent në anglisht - virile, potent vehicle, the potent, potent
pothuajse në anglisht - almost, about, nearly, virtually, already
prag në anglisht - eve, threshold, verge, sill, the eve
prandaj në anglisht - therefore, so, hence, wherefore, thus

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pra në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: therefore, so, thus, so, well, therefore, then