Virtyti në anglisht

Përkthim: virtyti, Fjalor: shqip » anglisht

virtue
virtyti në anglisht

Përkthime shtesë: virtyti

virtue, de, the virtue, of virtue

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: virtyti

virtyti fjalor gjuhësor anglisht, ceshte virtyti, virtyt i njeriut, virtyti eshte, virtyti dhe vesi, easy virtue, virtyti në anglisht

Përkthime

argjendtë në anglisht - silver, silvery, the silver, a silver
vijë në anglisht - line, come, comes, coming, the line, stroke
vilë në anglisht - villa, cottage, chateau, the cottage, the villa
vise në anglisht - areas, regions, territories, land
vishem në anglisht - dress, get dressed, garb, muffle, rig

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Virtyti në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: virtue, virtue, de, the virtue, of virtue