Ngordhur në lituanisht

Përkthim: ngordhur, Fjalor: shqip » lituanisht

miręs, negyvas, numirusių, mirusiųjų, mirę
ngordhur në lituanisht

Gjuhë të tjera

Përkthime

dhe në lituanisht - ir, bei, o, žemė, sausuma
ngjyrë në lituanisht - spalva, spalvos, spalvų, spalvą, spalvotas, dažyti
ngjyrëkafe në lituanisht - rudas, ruda, rudos, rudi, brown
ngratë në lituanisht - netinkamas, nevykęs, gaila, apgailėtina, skurdus
ngre në lituanisht - į viršų, daugiau, aukštyn, iki, up, sklaidytis, liftas

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ngordhur në lituanisht - Fjalor: shqip » lituanisht
Përkthime: miręs, negyvas, numirusių, mirusiųjų, mirę