Adhurueshëm në maqedonisht

Përkthim: adhurueshëm, Fjalor: shqip » maqedonisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
maqedonisht
Përkthime:
симпатична, одушеви, сладок, прекрасни
Adhurueshëm në maqedonisht
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: adhurueshëm

adhurueshëm fjalor gjuhësor maqedonisht, adhurueshëm në maqedonisht

Përkthime

  • adhuroj në maqedonisht - обожување, обожавање, поклонуваат, богослужба, богослужење
  • adhuronjës në maqedonisht - идолски, идолопоклоничка, идолската, идолскиот, идолопоклонички
  • administratë në maqedonisht - администрација, администрацијата, управа, администрацијата на, администрирање
  • administroj në maqedonisht - контролирам
Fjalë të rastësishme
Adhurueshëm në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: симпатична, одушеви, сладок, прекрасни