Dekor në maqedonisht

Përkthim: dekor, Fjalor: shqip » maqedonisht

декор, Оркестарот, декорот, Декоративен, уредени
dekor në maqedonisht

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

dekor fjalor gjuhësor maqedonisht, dekor plus, dekor shtepie, dekor world, dekor dasmash, dekor dasme, dekor në maqedonisht

Përkthime

dehur në maqedonisht - пијан, пијани, пијаницата, пијана, пие
deklaroj në maqedonisht - декларираат, се изјасни, прогласи, пријават, да изјави
dele në maqedonisht - пати, свитка, преклопете, здипли, се свитка, овцата
dem në maqedonisht - бик, бул, бикот, bull, вол
stoli në maqedonisht - додатоци, остатоци, отрезки, спомагателни

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dekor në maqedonisht - Fjalor: shqip » maqedonisht
Përkthime: декор, Оркестарот, декорот, Декоративен, уредени