Pasuri në polonisht

Përkthim: pasuri, Fjalor: shqip » polonisht

dobrobyt, obfitość, zasobność, bogactwo, zamożność
pasuri në polonisht

Përkthime shtesë

bogactwo, majątek, zamożność, bogactwa, bogactwem

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

pasuri fjalor gjuhësor polonisht, pasuri natyrore, pasuri investments pta, pasuri te patundshme celsi, pasuri investments, pasuri te patundshme, pasuri në polonisht

Përkthime

dhe në polonisht - i, a, oraz, uziom, zaś, ziemia, ...
pastërt në polonisht - czysty, czysto, oczyścić, czyste, clean, porządny, schludny, ...
pasur në polonisht - bogaty, bogate, bogatych, bogata, bogatym, płukać, wymieść, spłukiwać, ...
patate në polonisht - ziemniak, kartofel, ziemniaków, ziemniaka, ziemniaczana, szpadel, rydel, ...
patatja në polonisht - ziemniak, kartofel, ziemniaków, ziemniaka, ziemniaczana

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pasuri në polonisht - Fjalor: shqip » polonisht
Përkthime: dobrobyt, obfitość, zasobność, bogactwo, zamożność, bogactwo, majątek, zamożność, bogactwa, bogactwem