Vlastni në shqip

Përkthim: vlastni, Fjalor: sllovakisht » shqip

zotëroj, vet
vlastni në shqip

Përkthime shtesë

vet, vetë, vete, e, e vet

Fjalë të ngjashme

Përkthime

vlastenecky në shqip - patriotikisht
vlastenecký në shqip - patriotik, patriotike, patriot, atdhetar, patriotike dhe, kombëtar
vlastní në shqip - vet, vetë, vete, e, e vet, zotëroj
vlastník në shqip - pronar, pronari, pronari i, pronarit, pronar i

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Vlastni në shqip - Fjalor: sllovakisht » shqip
Përkthime: zotëroj, vet, vet, vetë, vete, e, e vet