Deed në shqip

Përkthim: deed, Fjalor: anglisht » shqip

bëmë
deed në shqip

Fjalë të ngjashme

Përkthime

deductive në shqip - deduktiv, deduktive, deduktive na, deduktive dhe
deductively në spanjisht - deductivamente, deductiva, deductivo, forma deductiva, manera deductiva
deeds në shqip - veprat, veprat e, vepra, vepra të, veprimet
deem në shqip - mendoj, jam i mendimit, mendojnë, konsiderojnë, gjykojmë

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Deed në shqip - Fjalor: anglisht » shqip
Përkthime: bëmë