Gjuhë në anglisht

Përkthim: gjuhë, Fjalor: shqip » anglisht

language, lingua, clapper, tongue
gjuhë në anglisht

Përkthime shtesë: gjuhë

language, tongue, languages, languages from

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: gjuhë

language
 • gjuhë
 • të folur
 • fjalë
 • e folme

tongue
 • gjuhë
 • gojë
 • të folur
 • gjuhë toke
 • gjuhëz
 • rrum

idiom
 • idiomë
 • dialekt
 • lokucion
 • shprehje idiomatike
 • gjuhë

spirt
 • gjuhë

Fjalë të ngjashme: gjuhë

gjuhë fjalor gjuhësor anglisht, gjuhë shqipe, gjuhë shqipe ese, gjuhë shqipe gramatika, gjuhë dhe letërsi angleze, gjuhë angleze, gjuhë në anglisht

Përkthime

bosht në anglisht - shaft, axle, axis, fulcrum, spindle
gju në anglisht - knee, the knee
gjuetar në anglisht - hunter, gunner, huntsman, the hunter
gjuhësi në anglisht - linguistics, language and linguistics
gjumi në anglisht - bedroom, sleep, sleeping, bedrooms, sleepwear, slumber

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gjuhë në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: language, lingua, clapper, tongue, language, tongue, languages, languages from