March në shqip

Përkthim: march, Fjalor: anglisht » shqip

marsi, marshoj, mars, eci
march në shqip

Fjalë të ngjashme

Përkthime

marbling në spanjisht - jaspeado, vetear, marmoleado, marmoleo, el vetear
marc në shqip - bërsi për kafshët, mark, marc dhe, i marc
march-in në shqip - marshimi, mars, marshim, marshi, marsh
march-past në shqip - marshim, mars, marshimi, marsh, marshi

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


March në shqip - Fjalor: anglisht » shqip
Përkthime: marsi, marshoj, mars, eci