Uji në anglisht

Përkthim: uji, Fjalor: shqip » anglisht

water
uji në anglisht

Përkthime shtesë: uji

water, the water, of water

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: uji

uji fjalor gjuhësor anglisht, uji qafshtama, uji tepelena, uji dhe zjarri, uji ne enderr, uji selita, uji në anglisht

Përkthime

rradhë në anglisht - row, queues, line, a row, consecutive
udhëtar në anglisht - traveler, cruiser, passenger, roadster, wayfarer, rider
udhëtoj në anglisht - travel, fare, go, tour, journey
ungjilli në anglisht - gospel, the gospel, gospel is, good news, the gospel is
ura në anglisht - bridge, bridges, the bridge, bridges of, span

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Uji në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: water, water, the water, of water