Fjalë: arti

Fjalë të ngjashme: arti

arti romak, arti i gatimit, arti grek, arti shqiptar, arti gotik, arti barok, arti egjiptian, arti dhe kultura ilire, arti pamor ne shqiperi, arti pamor, arti gatimit, arti ne shqiperi

Përkthime: arti

anglisht
art


spanjisht
artificio, arte

gjermanisht
arte, kunstfertigkeit, kunst, handfertigkeit

frëngjisht
dextérité, astuce, agilité, art, habileté, ...

italisht
arte

portugalisht
arte

holandisht
kunst

rusisht
мастерство, предмет, искусность, хитрость, умение, ...

norvegjisht
kunst

suedisht
konst

finlandisht
taide, taito

danisht
kunst

çekisht
zručnost, dovednost, šikovnost, umění

polonisht
rzemiosło, zręczność, nowoczesność, sztuka, wzornictwo, ...

hungarisht
furfang, mesterkedés, rajzóra

turqisht
sanat, hüner

greqisht
τέχνη

ukrainisht
вміння, хитрість, мистецтво, майстерність, різдво, ...

bullgarisht
изкуство

bjellorusisht
мастацтва

estonisht
kunst

kroatisht
podmuklost, umjetničke, znanje

islandeze
list

latinisht
ars, fabrica

lituanisht
menas, dailė

letonisht
māksla

maqedonisht
уметност

rumanisht
artă

sllovenisht
umetnost, lest, zračnost

sllovakisht
umenie, umenia, umení

Statistikat e popullaritetit: arti

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana

Fjalë të rastësishme