Land në shqip

Përkthim: land, Fjalor: danisht » shqip

vise, tokë, shesh, arsye, toka, dhe, shtet, zbres, vend, fund
land në shqip

Përkthime shtesë

vend, vendi, vendi i, vendit, vend i

Fjalë të ngjashme

Përkthime

lam në shqip - mish qengji, qengj, qengji, qengjin, qengjave, sheleg
lampe në shqip - llambë, llamba, drita, llamba e, llambë të
landbrug në shqip - bujqësi, bujqësia, bujqësisë, bujqësinë, bujqësore, agrokultura
lande në shqip - vendet, vendet e, vende, vende të, shtetet, tokë, fund, zbres, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Land në shqip - Fjalor: danisht » shqip
Përkthime: vise, tokë, shesh, arsye, toka, dhe, shtet, zbres, vend, fund, vend, vendi, vendi i, vendit, vend i