Sëmundja në anglisht

Përkthim: sëmundja, Fjalor: shqip » anglisht

disease
sëmundja në anglisht

Përkthime shtesë

disease, illness, sickness, the disease, diseases

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

sëmundja fjalor gjuhësor anglisht, sëmundja e prostatës, sëmundja e profitit, sëmundja e alzheimerit, sëmundja e sheqerit, sëmundja dhe ilaçi, sëmundja në anglisht

Përkthime

synoj në anglisht - aim, tend, target the
syri në anglisht - eye, the eye, eyes, thine eye, optic
sëmurë në anglisht - sick, ill, unhealthy, diseased, sufferer, sore
sëpatë në anglisht - ax, the ax, an ax, axe
vërtet në anglisht - yeah, really, indeed, truly, actually

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sëmundja në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: disease, disease, illness, sickness, the disease, diseases