Fjalë: gjinekologji

Fjalë të ngjashme: gjinekologji

gjinekologji infeksionet, gjinekologji shqip, gjinekologji lindja, gjinekologji mjeksi, gjinekologji ne kosove, gjinekologjia ne tirane, gjinekologji aborti, gjinekologji me obstetrike, gjinekologji ne prishtine, gjinekologji dhe obstetrik

Sinonime: gjinekologji

gjinekologji

Përkthime: gjinekologji

anglisht
gynaecology


spanjisht
ginecología

gjermanisht
frauenheilkunde, gynäkologie

frëngjisht
gynécologie

italisht
ginecologia, gynecology, ginecologica, la ginecologia, ginecologico

portugalisht
ginecologia, Gynecology, de ginecologia, obstetrícia, do Gynecology

holandisht
gynaecologie, vrouwengeneeskunde, voor vrouwengeneeskunde, de gynaecologie, gynaecologische

rusisht
гинекология

norvegjisht
gynekologi, kvinnesykdommer, obstetrikk og gynekologi, gynecological, gynekologisk

suedisht
gynekologi, gynekologiska, gynecology, gynecologyen

finlandisht
gynekologia, naistentautien, gynekologian, naistentautiopista, synnytykset

danisht
gynækologi

çekisht
gynekologie

polonisht
ginekologia

hungarisht
nőgyógyászat, nőgyógyászati, neonatology, nőgyógyász, a nőgyógyászat

turqisht
jinekoloji, kadın doğum, Jinekolojik, kadın hastalıkları, Jinekolojide

greqisht
γυναικολογία, γυναικολογίας, της γυναικολογίας, Gynecology, τη γυναικολογία

ukrainisht
гінекологія

bullgarisht
гинекология

bjellorusisht
гінекалогія, гінекалогіі, гінеколага

estonisht
günekoloogia

kroatisht
ginekologija

islandeze
gynecology

lituanisht
ginekologija

letonisht
ginekoloģija

maqedonisht
гинекологија, гинекологијата, гинеколошка, гинеколошко, гинеколог

rumanisht
ginecologie, ginecologic, de ginecologie, ginecologie de

sllovenisht
ginekologija, ginekologije, porodništvo, ginekologijo, gynaecology

sllovakisht
gynekológia, gynekológie, gynekologia, gynekologickým, pôrodníctvo

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana

Fjalë të rastësishme