Hrútur në shqip

Përkthim: hrútur, Fjalor: islandeze » shqip

Gjuha burim:
islandeze
Gjuha e synuar:
shqip
Përkthime:
dash, ram, dash dhe, dashin, dashi
Hrútur në shqip
Fjalë të ngjashme

Përkthime

  • hrönn në shqip - valëvitet, dallgë, valë, Hrönn
  • hrúga në shqip - grumbull, tog, turrë, sasi e madhe, pirg, mal
  • hugarburður në shqip - imagjinare, imagjinar, imagjinuar, i imagjinuar, e imagjinuar
  • hugarvíl në shqip - ankth, ankthi, ankthin, një ankth, dëshprim
Fjalë të rastësishme
Hrútur në shqip - Fjalor: islandeze » shqip
Përkthime: dash, ram, dash dhe, dashin, dashi