Fjalë: ne

Fjalë të ngjashme: ne

ne manastir te migjeni, ne dhe mjedisi, ne tropik teksti, ne tropik, ne mundsh, ne shtepine tone, ne mundsh analize, ne jemi cfare hame, ne fillim te veres, ne zemer te mbaj, google, moti, youtube, wikipedia, translate, makina ne shitje, gazeta, parashikimi i motit, google translate, moti ne shqiperi, filma shqip, moti sot

Sinonime: ne

ne, na, neve

Përkthime: ne

anglisht
we


spanjisht
nosotras, nosotros

gjermanisht
man, unsereins, wir

frëngjisht
nous, on

italisht
noi

portugalisht
nós, saída

holandisht
ons, wij, we

rusisht
мы, нас, нам, у нас

norvegjisht
vi

suedisht
vi

finlandisht
me, meillä

danisht
vi

çekisht
my

polonisht
my, mamy, nam, możemy, że

hungarisht
mi, azt, vagyunk, is, meg

turqisht
biz

greqisht
εμείς

ukrainisht
візир

bullgarisht
ние

bjellorusisht
мы

estonisht
veekäimla, veeklosett, tualett

kroatisht
mi

islandeze
vér

latinisht
nos

lituanisht
mes

letonisht
mēs

maqedonisht
ние, се, ние се, што, можеме

rumanisht
noi

sllovenisht
mi

sllovakisht
my

Statistikat e popullaritetit: ne

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Shkodra, Tirana, Elbasan, Korca, Vlora

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana, Shkodra, Durrës, Vlorë

Fjalë të rastësishme