Taranować në shqip

Përkthim: taranować, Fjalor: polonisht » shqip

dash
taranować në shqip

Fjalë të ngjashme

Përkthime

taraban në shqip - daulle
taran në shqip - ram, dash, dash dhe, dashin, dashi
tarantela në shqip - tarantelë
tarantula në shqip - merimangë e madhe, tarantulë, merimangë, merimangë e

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Taranować në shqip - Fjalor: polonisht » shqip
Përkthime: dash