Inflacioni në anglisht

Përkthim: inflacioni, Fjalor: shqip » anglisht

inflation
inflacioni në anglisht

Përkthime shtesë: inflacioni

inflation, the inflation, inflation rate, inflation is

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: inflacioni

inflacioni fjalor gjuhësor anglisht, inflacioni dhe deflacioni, inflacioni ne shqiperi 2012, inflacioni ne bote, inflacioni dhe financat personale, inflacioni dhe papunesia ne shqiperi, inflacioni në anglisht

Përkthime

bimë në anglisht - plant, plants, the plant
industri në anglisht - industry, industries, the industry, manufacture
infermiere në anglisht - nurse, nurses, a nurse, the nurse, nursing
inspektor në anglisht - superintendent, inspector, supervisor, inspectors, an inspector
institut në anglisht - institute, institution, the institute

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Inflacioni në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: inflation, inflation, the inflation, inflation rate, inflation is