Kina në anglisht

Përkthim: kina, Fjalor: shqip » anglisht

china
kina në anglisht

Përkthime shtesë: kina

celestial empire, China

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: kina

celestial empire
  • kina

Fjalë të ngjashme: kina

kina fjalor gjuhësor anglisht, kina superfuqi boterore, kina kuriozitete, kina ekonomia, kina dhe japonia, kina superfuqi, kina në anglisht

Përkthime

kilometër në anglisht - kilometer, kilo, km, kilometers, mile, kilometre
kimi në anglisht - chemistry, stink, the chemistry, cation
kino në anglisht - film, kino, sino, cinema, the sino
kirurgjik në anglisht - surgical, surgery, the surgical, a surgical
zinxhir në anglisht - chain, zipper, leash, cords, the chain

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Kina në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: china, celestial empire, China