Larg në anglisht

Përkthim: larg, Fjalor: shqip » anglisht

far
larg në anglisht

Përkthime shtesë

away, far, apart, off, far away

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime

away
  • larg
  • tutje

distant
  • larg
  • i largët
  • i thellë
  • i ftohtë

Fjalë të ngjashme

larg fjalor gjuhësor anglisht, afer dhe larg, elvana gjata, larg në anglisht

Përkthime

kafshë në anglisht - animal, beast, animals, pet, beasts, fauna, brute, creature, ...
lakër në anglisht - cabbage, sprouts, the cabbage, of cabbage, kale
laps në anglisht - pencil, pen, the pencil, a pencil, a pen
largohem në anglisht - leave, get away, subside, veer, depart
largësi në anglisht - distance, mileage, space, distances, remote

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Larg në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: far, away, far, apart, off, far away