Morali në anglisht

Përkthim: morali, Fjalor: shqip » anglisht

morality
morali në anglisht

Përkthime shtesë: morali

morality, morale, morals, moral, ethics

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: morali

morali fjalor gjuhësor anglisht, morali flat iron, morali flat iron reviews, morali ne shoqeri, morali dhe etika, morali ese, morali në anglisht

Përkthime

jezusi në anglisht - jesus, he, and jesus, redeemer, saviour
monoteizmi në anglisht - monotheism, of monotheism, monotheism is
monument në anglisht - memorial, monument to, a monument, monument of, monument
morr në anglisht - louse, taken, dealt, captured
moshtroj në anglisht - deceive

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Morali në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: morality, morality, morale, morals, moral, ethics