Papunësia në anglisht

Përkthim: papunësia, Fjalor: shqip » anglisht

unemployment
papunësia në anglisht

Përkthime shtesë

unemployment, unemployment rate, the unemployment, unemployment is

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

papunësia fjalor gjuhësor anglisht, papunësia në kosovë 2010, papunësia dhe inflacioni, papunësia në kosovë, papunësia në maqedoni, papunësia në shqipëri, papunësia në anglisht

Përkthime

mikrobiologjia në anglisht - microbiology, microbiological, microbiological diagnosis
panxhar në anglisht - beet, beetroot, beets, the beets, the beet
papjekur në anglisht - immature, uncooked, unripe, sour, unbaked, raw
paqe në anglisht - peace, rest, of peace, the peace
para në anglisht - before, money, cash, ahead, in front of

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Papunësia në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: unemployment, unemployment, unemployment rate, the unemployment, unemployment is