Papunësia në anglisht

Përkthim: papunësia, Fjalor: shqip » anglisht

unemployment
papunësia në anglisht

Përkthime shtesë: papunësia

unemployment, unemployment rate, the unemployment, unemployment is

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: papunësia

papunësia fjalor gjuhësor anglisht, papunësia në kosovë 2010, papunësia dhe inflacioni, papunësia në kosovë, papunësia në maqedoni, papunësia në shqipëri, papunësia në anglisht

Përkthime

panxhar në anglisht - beet, beetroot, beets, the beets, the beet
papjekur në anglisht - immature, uncooked, unripe, sour, unbaked, raw
paqe në anglisht - peace, rest, of peace, the peace
para në anglisht - before, money, cash, ahead, in front of
shkatërroj në anglisht - destroy, flatten, ruin, vandalize, blow away, wreck

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Papunësia në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: unemployment, unemployment, unemployment rate, the unemployment, unemployment is