Shesh në anglisht

Përkthim: shesh, Fjalor: shqip » anglisht

ground, square
shesh në anglisht

Përkthime shtesë: shesh

square, ground, esplanade, field, place

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: shesh

square
 • katror
 • shesh
 • kuadrat
 • kuti
 • lagje
 • fuqi i dytë

field
 • fushë
 • arë
 • shesh
 • shesh lufte
 • zonë
 • sferë

esplanade
 • shesh

circus
 • cirk
 • amfiteatër
 • shesh
 • kryqëzim

court
 • gjykatë
 • gjyq
 • oborr
 • fushë
 • shesh
 • pallat mbretëror

ground
 • terren
 • tokë
 • bazë
 • dhe
 • fushë
 • shesh

place
 • vend
 • vendbanim
 • banesë
 • shtëpi
 • qytet
 • shesh

course
 • kurs
 • lëndë
 • rrjedhë
 • orientim
 • drejtim
 • shesh

platform
 • platformë
 • shesh
 • podium
 • program
 • supertakë

table
 • tryezë
 • tavolinë
 • tabelë
 • tryezë e shtruar
 • ushqim
 • shesh

Fjalë të ngjashme: shesh

shesh fjalor gjuhësor anglisht, shesh theke shuru, shish kebab, shesh ghale son, shesh ghale, sheesh mahal, shesh në anglisht

Përkthime

sheqer në anglisht - sugar, of sugar, sugary, the sugar
sheqeri në anglisht - sugar, the sugar, sheqeri, of sugar
shfrytëzoj në anglisht - use, harness, exploit, exercise, utilize
shi në anglisht - rain, rainy, the rain, of rain
trastë në anglisht - bag, purse, scrip, backpack, pouch, knapsack

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shesh në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: ground, square, square, ground, esplanade, field, place