Shpenzime në anglisht

Përkthim: shpenzime, Fjalor: shqip » anglisht

expenditure
shpenzime në anglisht

Përkthime shtesë: shpenzime

costs, expenses, expense, expenditure, spending

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: shpenzime

shpenzime fjalor gjuhësor anglisht, shpenzimet kapitale jane, shpenzimet gjyqesore, shpenzimet e panjohura, shpenzimet kapitale, shpenzimet dhe te ardhurat, shpenzime në anglisht

Përkthime

shpejtësi në anglisht - speed, velocity, rate, rapidly, speeds
shpend në anglisht - poultry, shpend, bird, fowl, birds
shpenzoj në anglisht - expend, spend, outlay, consume, expend the
shpesh në anglisht - often, frequently, is often, are often, often the
sikur në anglisht - like, as if, as though, if, as

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Shpenzime në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: expenditure, costs, expenses, expense, expenditure, spending