Varr në anglisht

Përkthim: varr, Fjalor: shqip » anglisht

grave, tomb
varr në anglisht

Përkthime shtesë: varr

grave, tomb, lair, sepulcher, the grave

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: varr

grave
 • varr
 • pllakë varri

tomb
 • varr
 • monument varri

lair
 • varr
 • strofull
 • strofkë

sepulchre
 • varr

mold
 • myk
 • varresë
 • tokë e pasur
 • humus
 • dhe
 • varr

mould
 • myk
 • varresë
 • tokë e pasur
 • humus
 • dhe
 • varr

shrine
 • vend i shenjtë
 • faltore
 • varr
 • kuti reliktesh të shenjta

Fjalë të ngjashme: varr

varr fjalor gjuhësor anglisht, var model, varr mouse, varr technologies, varr angolul, varr willis, varr në anglisht

Përkthime

produktiviteti në anglisht - productivity, the productivity, of productivity
varfëri në anglisht - poverty, infertility, penury, misery, hardship
varg në anglisht - range, series, string, verse, number, chain, line
varros në anglisht - bury, entomb, inearth, buried
vashë në anglisht - girl, lass, maiden, o daughter, maid

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Varr në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: grave, tomb, grave, tomb, lair, sepulcher, the grave