Vetja në anglisht

Përkthim: vetja, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
himself, herself, ego, ourselves, self, own
Vetja në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: vetja

ego
  • vetja
  • ego
  • uni
  • egoizëm

Fjalë të ngjashme: vetja

vetja lakuriq ne enderr, vetja ime, vetja dhe tjetri ese, vetja dhe kultura, vetja haakuria, vetja fjalor gjuhësor anglisht, vetja në anglisht

Përkthime

  • veta në anglisht - people, persons, its, own, their, its own
  • vete në anglisht - go, self, own, themselves, himself, itself
  • vetmuar në anglisht - lonely, solitary, alone, secluded, solitude
  • vetull në anglisht - eyebrow, brow, the eyebrow
Fjalë të rastësishme
Vetja në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: himself, herself, ego, ourselves, self, own