Vetja në anglisht

Përkthim: vetja, Fjalor: shqip » anglisht

himself, herself
vetja në anglisht

Përkthime shtesë: vetja

ego, ourselves, himself, self, own

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: vetja

ego
  • vetja
  • ego
  • uni
  • egoizëm

Fjalë të ngjashme: vetja

vetja fjalor gjuhësor anglisht, vetja lakuriq ne enderr, vetja ime, vetja dhe tjetri ese, vetja dhe kultura, vetja haakuria, vetja në anglisht

Përkthime

vendos në anglisht - set, decide, place, put, establish
veta në anglisht - persons, its, own, their, its own, people
vete në anglisht - self, own, themselves, himself, itself, go
vetmuar në anglisht - lonely, solitary, alone, secluded, solitude
vetull në anglisht - eyebrow, brow, the eyebrow

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Vetja në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: himself, herself, ego, ourselves, himself, self, own