Zhavorr në anglisht

Përkthim: zhavorr, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
gravel, grit, the gravel, gravelly
Zhavorr në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: zhavorr

grit
 • kurajë
 • rërë
 • zhavorr
 • zall
 • gur zalli
 • dhe
gravel
 • zhavorr
 • zall
 • rrugë e shtruar me zhavorr

Fjalë të ngjashme: zhavorr

zhavorr fjalor gjuhësor anglisht, zhavorr në anglisht

Përkthime

 • zgjoj në anglisht - wake, rouse, arouse, innervate, whet, awake
 • zgjuarsi në anglisht - wisdom, wit, ingenuity, aptness, smartness, cleverness
 • zhele në anglisht - rag, tatter, rags, the rag, cast of clothes
 • zhgënjej në anglisht - disappoint, chagrin, delude, balk, disillusion
Fjalë të rastësishme
Zhavorr në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: gravel, grit, the gravel, gravelly