Toka në anglisht

Përkthim: toka, Fjalor: shqip » anglisht

earth, globe, world
toka në anglisht

Përkthime shtesë: toka

property, land, earth, the earth, the land

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: toka

property
  • pronë
  • toka
  • shtëpi
  • tipar
  • karakteristikë

Fjalë të ngjashme: toka

toka fjalor gjuhësor anglisht, toka bujqesore, toka dhe qielli, toka toka, toka dhe oqeani, toka dhe ndotja e saj, toka në anglisht

Përkthime

guaskë në anglisht - shell, seashell, abalone, conch, testa
tmerrshëm në anglisht - horribly, miserably, terribly, terrible, awesome, dreadful
tog në anglisht - heap, pile, cluster, mass, the heap
tokë në anglisht - ground, earth, land, soil, the earth
ton në anglisht - tone, tuna, tons, tonnes, ton

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Toka në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: earth, globe, world, property, land, earth, the earth, the land