Fjalë në finlandisht

Përkthim: fjalë, Fjalor: shqip » finlandisht

sana
fjalë në finlandisht

Përkthime shtesë

sana, sanan, sanaa, sanasta, sanalla

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

fjalë fjalor gjuhësor finlandisht, fjalë te mencura per jeten, fjalë të urta popullore, fjalë të urta për besën, fjalë me shkronjen y, fjalë gege dhe toske, fjalë në finlandisht

Përkthime

fiziologji në finlandisht - fysiologia, fysiologian, fysiologiaa, fysiologiaan, fysiologiasta
fjali në finlandisht - virke, lause, virkkeen, virkkeessä, lauseen, pykälä, esine, ...
fjetur në finlandisht - nukkuva, nukkuminen, nukkumassa, nukkumiseen, sleeping, laiska, nukuksissa, veltto, ...
flak në finlandisht - istukka, istukan, chuck, istukkaan, istukkaa, heiluttaa, heittää, viskata
ngjyrëkafe në finlandisht - ruskea, brown, ruskeaa, ruskeat, ruskean

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Fjalë në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: sana, sana, sanan, sanaa, sanasta, sanalla