Ngjyrëkafe në finlandisht

Përkthim: ngjyrëkafe, Fjalor: shqip » finlandisht

ruskea
ngjyrëkafe në finlandisht

Përkthime shtesë

ruskea, brown, ruskeaa, ruskeat, ruskean

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

dhe në finlandisht - ja, sekä, maaperä, multa, maa, pesäkolo, ...
ngjyra në finlandisht - väri, väriä, värin, värit, värit ja, väritys
ngjyrë në finlandisht - väri, väriä, värin, värit, värit ja, värittää, sävy
ngordhur në finlandisht - kuollut, kuolleet, kuolleiden, kuolleita, kuolleista, heikko, vainaja, ...
ngratë në finlandisht - valitettava, valitettavaa, onneton, valitettavasti, huono, pahainen, säälittävä, kehno, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Ngjyrëkafe në finlandisht - Fjalor: shqip » finlandisht
Përkthime: ruskea, ruskea, brown, ruskeaa, ruskeat, ruskean