Pronë në spanjisht

Përkthim: pronë, Fjalor: shqip » spanjisht

pertenencia, atributo, propiedad, finca, bienes, haber
pronë në spanjisht

Përkthime shtesë

propiedad, la propiedad, inmuebles, inmueble, bienes

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Përkthime

dhe në spanjisht - y, y la, y el, y de, e, tierra
profeti në spanjisht - profeta, el profeta
pronar në spanjisht - propietario, dueño, dueño del, titular, propietario de, dueña, anfitrión, ...
proposim në spanjisht - sugestión, proposición, sugerencia
propozoj në spanjisht - pizarra, de pizarra, la pizarra, pizarra de, pizarra en, brindar, oferta, ofrecer, ...

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Pronë në spanjisht - Fjalor: shqip » spanjisht
Përkthime: pertenencia, atributo, propiedad, finca, bienes, haber, propiedad, la propiedad, inmuebles, inmueble, bienes