Fjalë: sporti

Fjalë të ngjashme: sporti

sporti ekspres, sporti dhe fizika, sporti ne shkoder, sporti ne shkolle, sporti ne shqiperi, sporti wikipedia, sporti dhe shendeti, sporti sot, sport express, sporti shqiptar, gazeta, gazeta sporti, gazeta sporti shqiptar, sport, panorama, panorama sport, lajmet, sport ekspres, lajme nga sporti, lajme sporti, lajmet nga sporti, lajmet e fundit, gazeta tema

Sinonime: sporti

sportiv, korrekt

Përkthime: sporti

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
sport, athletics, sports, Guild, the sport, of sport
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
deportista, lucir, deporte, atletismo, deportes, deportivo, Deporte, Sports, de deportes
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
spiel, sport, mutante, leichtathletik, sportart, sportler, sportlerin, Sport, Sportarten, Sports
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
divertir, sports, jouer, athlétisme, distraction, réjouir, récréation, rigoler, amusette, sportif, ...
Fjalor:
italisht
Përkthime:
atletica, sportivo, diporto, sport, Sport, Sports, sportiva, sportivi
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
desporto, esporádico, esportes, Sports, Desportos, Desporto, esportes de
Fjalor:
holandisht
Përkthime:
mutant, sport, atletiek, sportman, krachtsport, sport-, sporten, Sport, Sports, sportieve
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
спорт, мутант, спортсмен, охота, атлет, атлетика, игралище, резвиться, спортивный, Спорт, ...
Fjalor:
norvegjisht
Përkthime:
idrett, sport, atspredelse, sportsmann, idretter, Sports, sports
Fjalor:
suedisht
Përkthime:
idrott, Sport, Sports, Idrotts, Sporter
Fjalor:
finlandisht
Përkthime:
telmiä, pilkka, urheilu, pila, mutantti, leikkiä, velmu, teutaroida, Sports, urheilulajit, ...
Fjalor:
danisht
Përkthime:
idræt, sport, Sport, Sports, Sport og, Sportsbeklædning
Fjalor:
çekisht
Përkthime:
hra, bavit, žert, zábava, žertovat, atletika, hrát, sportovec, sportovní, Sport, ...
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
rozrywka, obnosić, bawić, lekkoatletyka, atletyka, zabawa, żart, Sport, sportowe, Sporty, ...
Fjalor:
hungarisht
Përkthime:
sportág, sport, sportok, Sports, sportolási, sport-
Fjalor:
turqisht
Përkthime:
spor, sporları, Sports, sporlar, sportif
Fjalor:
greqisht
Përkthime:
αθλητικά, αθλητισμός, Αθλητικά, Sports, Αθλήματα, Σπορ
Fjalor:
ukrainisht
Përkthime:
атлетика, спортивний, спорт, спортивне, спортивного
Fjalor:
bullgarisht
Përkthime:
мутант, спорт, спортен, Спорт, Sports, Спортни, спорта
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
спартыўны, спартовы, спартыўнае, спартыўная, спартыўную
Fjalor:
estonisht
Përkthime:
kergejõustik, sport, huvi, spordi-, Sports, spordialad
Fjalor:
kroatisht
Përkthime:
navijač, atletski, sportsko, sportski, trčati, gornji, atletika, sportska, Sport, sportovi, ...
Fjalor:
islandeze
Përkthime:
íþrótt, íþróttir, Íþróttir, Sports, íþrótta, íþróttum
Fjalor:
latinisht
Përkthime:
ludo, ludus
Fjalor:
lituanisht
Përkthime:
sportas, sporto, sportui, Sports, sporto šakos
Fjalor:
letonisht
Përkthime:
sports, sporta, Sports, veidi, sportam, sportu
Fjalor:
maqedonisht
Përkthime:
спорт, Спорт, спортски, Спортска, спортот, спортови
Fjalor:
rumanisht
Përkthime:
sport, sportiv, Sporturi, Sports, sportive, de sport
Fjalor:
sllovenisht
Përkthime:
šport, atletika, Šport, Sports, Športne, športna, športni
Fjalor:
sllovakisht
Përkthime:
atletika, športové, športový, Športová, Športoví, športovej

Statistikat e popullaritetit: sporti

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana, Shkodra

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Fjalë të rastësishme