Тугий në shqip

Përkthim: тугий, Fjalor: ukrainisht » shqip

ngushtë
тугий në shqip

Përkthime shtesë: тугий

i ngushtë, ngushtë, shtrënguar, të shtrënguar, të ngushtë

Fjalë të ngjashme

Përkthime

тубільний në shqip - autokton, i lindur, i lindjes, amtare, vendas
туга në shqip - dëshirë e zjarrtë, zjarrtë, e zjarrtë, mall, dëshira, hidhërim
тугоплавкий në shqip - i fortë, i panënshtruar, i pabindur, pabindur, panënshtruar
туди-сюди në shqip - aty-këtu, këtu dhe atje, aty këtu, andej e këtej, sa andej e këtej, ja, këtu

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Тугий në shqip - Fjalor: ukrainisht » shqip
Përkthime: ngushtë, i ngushtë, ngushtë, shtrënguar, të shtrënguar, të ngushtë