Чорний në shqip

Përkthim: чорний, Fjalor: ukrainisht » shqip

ashpër, zi, zezak, zezë
чорний në shqip

Përkthime shtesë

e zezë, i zi, zezë, zi, të zezë

Fjalë të ngjashme

Përkthime

чоловічої në shqip - mashkull, femër, meshkuj, mashkullor
чоловічій në shqip - mashkull, femër, meshkuj, mashkullor
чорнильниця në shqip - takëm shkrimi, mbajtëse boje dhe penash
чорнити në shqip - përkeqësohet, të përkeqësohet, përkeqësojnë, përkeqësojë, keqësojë

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Чорний në shqip - Fjalor: ukrainisht » shqip
Përkthime: ashpër, zi, zezak, zezë, e zezë, i zi, zezë, zi, të zezë