Fjalë: duhani

Fjalë të ngjashme: duhani

duhani alkoli dhe droga, duhani dhe droga, duhani wikipedia, duhani dhe pasojat e tij, duhani demton shendetin, duhani ese, duhani vret, duhani ne shqiperi, duhani vret ese, duhani dhe shendeti, droga

Sinonime: duhani

nikotine

Përkthime: duhani

Fjalor:
anglisht
Përkthime:
tobacco, smoking, smoke
Fjalor:
spanjisht
Përkthime:
tabaco, de tabaco, del tabaco, el tabaco, tabacalera
Fjalor:
gjermanisht
Përkthime:
tabakpflanze, tabak, Tabak, Tabakwaren, Tabaks
Fjalor:
frëngjisht
Përkthime:
tabac, perlot, le tabac, du tabac, tabagisme, de tabac
Fjalor:
italisht
Përkthime:
tabacco, di tabacco, del tabacco, tabacchi, il tabacco
Fjalor:
portugalisht
Përkthime:
tabaco, brindar, do tabaco, de tabaco, fumo, o tabaco
Fjalor:
holandisht
Përkthime:
tabak, tabaksproducten, van tabak, tabaksgebruik
Fjalor:
rusisht
Përkthime:
табак, табака, табачной, табачных изделий, против табака
Fjalor:
norvegjisht
Përkthime:
tobakk, tobakks, tobakken, av tobakk
Fjalor:
suedisht
Përkthime:
tobak, tobaks, tobaken, av tobak
Fjalor:
finlandisht
Përkthime:
tupakka, tupakan, tupakkatuotteiden, tupakkaa, tupakoinnin
Fjalor:
danisht
Përkthime:
tobak, tobaksvarer, tobakken, tobak i
Fjalor:
çekisht
Përkthime:
tabák, trafika, tabákový, tabáku, tabákové, tabákových výrobků
Fjalor:
polonisht
Përkthime:
tytoń, tytoniowy, tytoniu, tytoniowego, wyrobów tytoniowych
Fjalor:
hungarisht
Përkthime:
dohány, dohánytermékek, dohányt, dohányra, a dohány
Fjalor:
turqisht
Përkthime:
tütün, sigara
Fjalor:
greqisht
Përkthime:
καπνός, καπνά, καπνού, καπνό, του καπνού, τον καπνό
Fjalor:
ukrainisht
Përkthime:
тютюновий, тютюн, табак, тютюну
Fjalor:
bullgarisht
Përkthime:
тютюн, тютюна, тютюнев, на тютюн, тютюневи изделия
Fjalor:
bjellorusisht
Përkthime:
тытунь, табак, табаку
Fjalor:
estonisht
Përkthime:
tubakas, tubaka, tubakatoodete, tubakat, tubakast
Fjalor:
kroatisht
Përkthime:
duhanskih, duhan, duhanske, duhana, duhanskim proizvodima, duhanskim, duhanski
Fjalor:
islandeze
Përkthime:
tóbak, tóbaki, tóbaks, tóbaksiðnað, tóbaksnotkun
Fjalor:
lituanisht
Përkthime:
tabakas, tabako gaminiai, tabako, tabaką, tabakui
Fjalor:
letonisht
Përkthime:
tabaka, tabakas, tabaku, tabakas vairumtirdzniecība, tabakai
Fjalor:
maqedonisht
Përkthime:
тутун, тутунот, тутунски, тутунските, тутунската
Fjalor:
rumanisht
Përkthime:
tutun, de tutun, tutunului, tutunul, a tutunului
Fjalor:
sllovenisht
Përkthime:
tobak, tobaka, tobakom, tobačna
Fjalor:
sllovakisht
Përkthime:
tabak, tabaku, tabakové výrobky, tabakom

Statistikat e popullaritetit: duhani

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Fjalë të rastësishme