Enda në shqip

Përkthim: enda, Fjalor: islandeze » shqip

dhe, fund, mbarohet, edhe, mbaroj
enda në shqip

Përkthime shtesë

fund, fundi, në fund, fund të, përfundimtar

Fjalë të ngjashme

Përkthime

embættismaður në shqip - zyrtar, zyrtare, zyrtar i, zyrtari, zyrtari i
en në shqip - se, sesa, shumë se, se sa, mbi, po, veçse, mirëpo
endalaus në shqip - i pafund, pafund, endless, pafundme, të pafundme
endanlegur në shqip - përfundimtar, finale, final, përfundimtare, e fundit

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Enda në shqip - Fjalor: islandeze » shqip
Përkthime: dhe, fund, mbarohet, edhe, mbaroj, fund, fundi, në fund, fund të, përfundimtar