Dhe në islandisht

Përkthim: dhe, Fjalor: shqip » islandeze

og, jörð, enda
dhe në islandisht

Përkthime shtesë: dhe

og

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dhe

dhe fjalor gjuhësor islandeze, dhe odisha, dhe jemi te dy evi reci lyrics, dhe malet oshtine, dhe vjen nje dite, dhe zemra ndal, dhe në islandisht

Përkthime

detyroj në islandisht - bully, yfirgangsseggur, leggja í einelti, hrekkjusvín, einelti, afl
detyrë në islandisht - verkefni, verk, verkefnið, hlutverk, viðfangsefni, iðja, ábyrgð, ...
dhelpër në islandisht - charley
dhembje në islandisht - verkir, verkur, sársauki, sársauka, verkir í
çmueshëm në islandisht - precious, dýrmætur, dýrmætt, dýrmæt, dýrmætari

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dhe në islandisht - Fjalor: shqip » islandeze
Përkthime: og, jörð, enda, og