Fjalë: kontabiliteti

Fjalë të ngjashme: kontabiliteti

kontabiliteti i biznesit, kontabiliteti alpha, kontabiliteti i ndertimit, kontabiliteti publik, kontabiliteti alpha download, kontabiliteti i aksioneve, kontabiliteti i kostos dhe drejtimit, kontabiliteti financiar leksion, kontabiliteti i avancuar, kontabiliteti financiar

Përkthime: kontabiliteti

anglisht
accounting, accountancy


spanjisht
contabilidad

gjermanisht
buchführung, abrechnung, buchen, rechnungsführung, buchung, ...

frëngjisht
liquidation, comptabilité

italisht
ragioneria, contabilità

portugalisht
contabilidade

holandisht
boekhouding, accountancy

rusisht
бухгалтерия, самофинансирование, учёт, расчет, отчетность, ...

norvegjisht
bokholderi

suedisht
bokföring

finlandisht
selittävä, selventävä, tilittäminen, tilinpito, kirjanpito

danisht
revision, bogholderi, regnskabsføring

çekisht
účetnictví

polonisht
rachunkowość, księgowanie, księgowość, rachmistrzostwo

hungarisht
számvitel, számviteli, számvitelért felelős, számvitelért, elszámolási

turqisht
muhasebe, hesap, muhasebesi, Muhasebecilik, İş Muhasebe

greqisht
λογιστική

ukrainisht
урахування, облік, врахування, діловодство, бухгалтерський, ...

bullgarisht
счетоводство

bjellorusisht
ўлік, улік, ўліку

estonisht
raamatupidamine, aruanne, arvepidamine, aruandlus

kroatisht
odgovoran, odgovorni

islandeze
bókhald

lituanisht
apskaita

letonisht
grāmatvedība

maqedonisht
сметководство, сметководствени, сметководството, сметководствената, сметководствените

rumanisht
contabilitate

sllovenisht
računovodstvo, Računovodja, računovodstva, računovodska, računovodski

sllovakisht
účtovníctvo, účtovníctva, účtovníctve, účtov, účty

Statistikat e popullaritetit: kontabiliteti

Më të kërkuarat sipas rajoneve

Tirana, Berat, Durrës, Elbasan, Fier

Më të kërkuarat sipas qyteteve

Tirana

Fjalë të rastësishme