Fjalë: mikrobiologjia

Fjalë të ngjashme: mikrobiologjia

mikrobiologjia online, mikrobiologjia ushqimore, mikrobiologjia prishtine, mikrobiologjia e ujit, mikrobiologjia dhe imunologjia online, mikrobiologjia mjekesore, mikrobiologjia e produkteve ushqimore

Përkthime: mikrobiologjia

anglisht
microbiology


spanjisht
microbiología

gjermanisht
Mikrobiologie, Microbiology, die Mikrobiologie, der Mikrobiologie, mikrobiologischen

frëngjisht
microbiologie

italisht
microbiologia

portugalisht
microbiologia, microbiology, de microbiologia, a microbiologia, da microbiologia

holandisht
microbiologie, de microbiologie, microbiology, microbiologische, Microbiol

rusisht
микробиолог, микробиология

norvegjisht
mikrobiologi, mikrobiologiske, mikrobiologisk

suedisht
mikrobiologi, Microbiology, mikrobiologiska, mikrobiologisk

finlandisht
mikrobiologia, mikrobiologian, mikrobiologian laitos, mikrobiologiaan, mikrobiologiaa

danisht
mikrobiologi

çekisht
mikrobiologie, mikrobiologii, Microbiology, mikrobiologické, mikrobiologická

polonisht
mikrobiologia

hungarisht
mikrobiológia, mikrobiológiai, mikrobiológiai célra, mikrobiológiához

turqisht
mikrobiyoloji, mikrobiyolojisi, microbiology, mikrobiyolojik, mikro biyoloji

greqisht
μικροβιολογία, μικροβιολογίας, μικροβιολογικό, της μικροβιολογίας, τη μικροβιολογία

ukrainisht
мікробіолог

bullgarisht
микробиология

bjellorusisht
мікрабіялогія

estonisht
mikrobioloogia

kroatisht
mikrobiologija

islandeze
örverufræði, Microbiology, örverufræði Örverur, Mlcroblology, örverufræði Örverur úr

lituanisht
mikrobiologija

letonisht
mikrobioloģija

maqedonisht
микробиологија

rumanisht
microbiologie

sllovenisht
mikrobiologija, mikrobiologijo, mikrobiologije, Microbiology, mikrobiologija na

sllovakisht
mikrobiológia, mikrobiológie, mikrobiologie, z mikrobiológie, mikrobiológii

Fjalë të rastësishme