Gisht në anglisht

Përkthim: gisht, Fjalor: shqip » anglisht

toe, finger
gisht në anglisht

Përkthime shtesë: gisht

finger, spindle, hand, the finger, fingers

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: gisht

finger
 • gisht
 • gisht dorashke
 • gjatësi gishti

spindle
 • gisht
 • bosht
 • aks
 • njeri i lartë dhe i thatë
 • shtyllë shkalle

digital
 • gisht
 • tast

digit
 • shifër
 • gisht

hand
 • dorë
 • anë
 • krah
 • akrep
 • shigjetë
 • gisht

stall
 • qoshk
 • tezgë
 • vend parkimi
 • stallë
 • stendë
 • gisht

dactyl
 • daktil
 • gisht

Fjalë të ngjashme: gisht

gisht fjalor gjuhësor anglisht, gicht krankheit, gisht në anglisht

Përkthime

bllok në anglisht - block, bloc, book, unit, the block, axis
gazetë në anglisht - newspaper, journal, paper, gazette, the newspaper
gazmor në anglisht - cheery, zippy, jovial, perky, joyful
gjah në anglisht - coursing, hunting, prey, chase, game
gjahtar në anglisht - hunter, chaser, the hunter, huntsman, hunters

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gisht në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: toe, finger, finger, spindle, hand, the finger, fingers