Gji në anglisht

Përkthim: gji, Fjalor: shqip » anglisht

bosom, bay, knocker, tit, breast, chest
gji në anglisht

Përkthime shtesë: gji

breast, bay, gulf, inlet, tit

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: gji

bay
 • gji
 • dafinë
 • liman
 • krah
 • e dalë
 • platformë hekurudhore

breast
 • gji
 • gjoks
 • kraharor
 • sisë
 • zemër
 • ndjenja

gulf
 • gji
 • humnerë
 • gji deti
 • çarje
 • gjeratore

inlet
 • gji
 • hyrje
 • gatull
 • gjuhëz deti
 • grykë

bosom
 • gji
 • kraharor
 • gjoks
 • mes

tit
 • gji
 • xhixhimes
 • trishtil

entrails
 • gji
 • zorrë
 • të brendshme

milk
 • qumësht
 • lëng
 • gji

bowels
 • thellësi
 • të brendshme
 • gji

boob
 • gabim
 • gji
 • rrotë

bight
 • gji
 • cep
 • tegel

womb
 • mitër
 • gji
 • brendësi

Fjalë të ngjashme: gji

gji fjalor gjuhësor anglisht, gji submission, dji phantom fc40, dji phantom 2 vision, gji habitual felon, gji marketing, gji në anglisht

Përkthime

dhe në anglisht - and, and the, earth
gjerë në anglisht - large, broadly, wide, broad, extensive
gjethe në anglisht - leaf, specimen, leaves, leafy, the leaves
gjilpërë në anglisht - needle, pin, injection, the needle
gjimnastikor në anglisht - gymnastic, bodybuilder

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Gji në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: bosom, bay, knocker, tit, breast, chest, breast, bay, gulf, inlet, tit