Piçka në anglisht

Përkthim: piçka, Fjalor: shqip » anglisht

puss, pussy, slit, snatch
piçka në anglisht

Përkthime shtesë: piçka

twat, cunt, pussy

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Sinonime & Përkthime: piçka

cunt
  • pidhi
  • piçka

pussy
  • pidhi
  • mace
  • mackë
  • push
  • piçka

twat
  • pidhi
  • piçka

Fjalë të ngjashme: piçka

piçka fjalor gjuhësor anglisht, piçka shqiptare, piçka dhe kari, piçka kari, piçka shqip, piçka me lesh, piçka në anglisht

Përkthime

këngëtare në anglisht - songstress, cantatrice, singer, singing women, singers
pishinë në anglisht - pool, swimming pool, the pool, the swimming pool, swimming-pool
pistë në anglisht - runway, track, tarmac, the runway, dirty, nasty
pjekur në anglisht - baked, mature, roasted, ripe, matured
pjellor në anglisht - prolific, fertile, loamy, fat, fruitful, productive

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Piçka në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: puss, pussy, slit, snatch, twat, cunt, pussy