Sigurime në anglisht

Përkthim: sigurime, Fjalor: shqip » anglisht

security
sigurime në anglisht

Përkthime shtesë: sigurime

insurance, security, insurances, securities, assurances

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: sigurime

sigurime fjalor gjuhësor anglisht, sigurimet shoqerore vullnetare, sigurimet shoqerore private, sigurimet shoqerore shkoder, sigurimet shoqerore dhe shendetesore, sigurimet ne shqiperi, sigurime në anglisht

Përkthime

agjërimi në anglisht - fasting, fast, the fast, of fasting, the fasting
sidoqoftë në anglisht - nevertheless, yet, in any case, however
sigurim në anglisht - insurance, security, safety, floater, assurance
siguroj në anglisht - assure, provide, ensure, insure, secure, ...
sigurtë në anglisht - safe, safely, secure, sure, safer

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Sigurime në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: security, insurance, security, insurances, securities, assurances