Uji në greqisht

Përkthim: uji, Fjalor: shqip » greqisht

ποτίζω, νερό, ύδωρ
uji në greqisht

Përkthime shtesë: uji

νερό, νερού, ύδατος, ύδωρ, υδάτων

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: uji

uji fjalor gjuhësor greqisht, uji qafshtama, uji tepelena, uji dhe zjarri, uji ne enderr, uji selita, uji në greqisht

Përkthime

gatishmëri në greqisht - ετοιμότητα, ετοιμότητας, προθυμία, την ετοιμότητα, ετοιμότητά
udhëtar në greqisht - ταξιδιώτης, ταξιδιωτών, ταξιδιώτη, ταξιδιωτικές, ταξιδιώτες, αναβάτης, επιβάτης
udhëtoj në greqisht - ταξίδι, ταξιδιωτική, ταξίδια, ταξιδιού, ταξιδίου, ταξιδεύω
ungjilli në greqisht - ευαγγέλιο, ευαγγελίου, το ευαγγέλιο, gospel, του ευαγγελίου
ura në greqisht - γέφυρα, γέφυρας, γεφύρι, γεφυρών, της γέφυρας, σπιθαμή

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Uji në greqisht - Fjalor: shqip » greqisht
Përkthime: ποτίζω, νερό, ύδωρ, νερό, νερού, ύδατος, ύδωρ, υδάτων