Letra në turqisht

Përkthim: letra, Fjalor: shqip » turqisht

kâğıt, gazete
letra në turqisht

Përkthime shtesë

kartlar, kartları, kartı, kart, kartlarını

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme

letra fjalor gjuhësor turqisht, letra te hapura, letra dashurie, letra jugi, leter motivimi, leter dashurie, letra në turqisht

Përkthime

dhe në turqisht - ve, ile
lepur në turqisht - tavşan, bunny, tavsan, tavşanı, tavşancık, adatavşanı
lesh në turqisht - kürk, fur, kürk ürünleri, kürklü, kürkü, yün
letër në turqisht - kâğıt, kağıt, kağıdı, gazete, mektup
letërsi në turqisht - edebiyat, literatür, edebiyatı, literatürde, literatürü

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Letra në turqisht - Fjalor: shqip » turqisht
Përkthime: kâğıt, gazete, kartlar, kartları, kartı, kart, kartlarını