Ram në shqip

Përkthim: ram, Fjalor: sllovakisht » shqip

Gjuha burim:
sllovakisht
Gjuha e synuar:
shqip
Përkthime:
dash, dash dhe, dashin, dashi
Ram në shqip
Fjalë të ngjashme

Përkthime

  • autokar në shqip - autobus, karrocë, trainer, trajner, trajneri, trajneri i, Traineri i, ...
  • cyklický në shqip - ciklik, ciklike, ciklik i, ciklik që
  • glóbus në shqip - toka, glob, botë, globit, globi, globe
  • istý në shqip - caktuar, sigurtë, disa, një, disa të, pjesë, ndonjë
Fjalë të rastësishme
Ram në shqip - Fjalor: sllovakisht » shqip
Përkthime: dash, dash dhe, dashin, dashi