Dashur në anglisht

Përkthim: dashur, Fjalor: shqip » anglisht

Gjuha burim:
shqip
Gjuha e synuar:
anglisht
Përkthime:
dear, beloved, loving, loved, wanted
Dashur në anglisht
Fjalë të ngjashme
Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashur

dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri dhe ndeshkim, dashuri te verteta, dashuri dhe seks, dashur fjalor gjuhësor anglisht, dashur në anglisht

Përkthime

  • darë në anglisht - tongs, pincers, pinchers, nippers, claw
  • dash në anglisht - ram, the dash
  • dashuri në anglisht - love, affection, beloved, love the
  • dashuria në anglisht - love, the love, love of
Fjalë të rastësishme
Dashur në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: dear, beloved, loving, loved, wanted