Dashur në anglisht

Përkthim: dashur, Fjalor: shqip » anglisht

dear, beloved
dashur në anglisht

Përkthime shtesë: dashur

loving, dear, loved, beloved, wanted

Fjalë të ngjashme

Gjuhë të tjera

Fjalë të ngjashme: dashur

dashur fjalor gjuhësor anglisht, dashuri e ndaluar live, dashuri e ndaluar aktoret, dashuri dhe ndeshkim, dashuri te verteta, dashuri dhe seks, dashur në anglisht

Përkthime

darë në anglisht - pincers, pinchers, nippers, claw, tongs
dash në anglisht - ram, the dash
dashuri në anglisht - love, affection, beloved, love the
dashuria në anglisht - love, the love, love of
dre në anglisht - deer, elk, buck, stag

Fjalë të rastësishme

Fjalë të rastësishme (shqip/anglisht)


Dashur në anglisht - Fjalor: shqip » anglisht
Përkthime: dear, beloved, loving, dear, loved, beloved, wanted